Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu
Oferujemy przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, w pełni wyposażonej kuchni, przedpokoju oraz komfortowej łazienki. Z okien roztacza się przyjemny widok na zieloną, spokojną okolicę.
Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, a w pobliżu znajduje się węzeł drogi Racibórz–Pszczyna, co czyni mieszkanie doskonałą bazą zarówno do codziennego życia, jak i weekendowych wypadów.
Do lokalu przynależy praktyczna komórka lokatorska – idealna na dodatkowe przechowywanie. Cały teren jest ogrodzony, a wjazd odbywa się przez bramę sterowaną pilotem, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Dodatkowym atutem jest zielona przestrzeń wokół budynku, zagospodarowana i wyposażona w meble ogrodowe, dostępne do wspólnego użytku z sąsiadami.
Zapraszam na prezentację